Horaris d'activitats dirigides

DillunsDimartsDimecresDijousDivendresDissabteDiumenge
07:15 - 07:30 SC
ABDOMINAL 15'
ABDOMINAL 15'
07:15 - 07:45 SC
ABDOMINAL 15'
07:15 - 08:00 SC
CYCLING
ENRIQUE
CYCLING VIRTUAL
07:15 - 08:05 S2
DUET CAMP
ENRIQUE
DUET CAMP
ENRIQUE
07:30 - 08:15 PS
AIGUAGIM
MARIA JOSÉ
AIGUAGIM
LIDIA
AIGUAGIM
KIKE L.
AIGUAGIM
MARIA JOSÉ
AIGUAGIM
ENRIQUE
SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
08:00 - 08:50 SALA 4
IOGA
JORDI
S1
QIGONG
JORDI
QIGONG
JORDI
TAI-TXI
JORDI
08:30 - 09:15 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
S2
TONIFICACIÓ
MARIA JOSÉ
08:30 - 09:20 S1
TAI-TXI
JORDI
S2
CTC
MARIA JOSÉ
ZUMBA
SARAIDA
PILATES
PAU HERNANDEZ
PILATES
PAU HERNANDEZ
09:30 - 10:15 SC
CYCLING
ENRIQUE
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
ALBERT
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
PAU HERNANDEZ
CYCLING
PAU MARTÍ
CYCLING VIRTUAL
S2
GAC 45'
SARAIDA
BODYPUMP
ALBERT
DUET CAMP JUNIOR
PAU HERNANDEZ
09:30 - 10:20 S1
TAI-TXI
JORDI
BODY BALANCE
MARIA JOSÉ
IOGA
MARIA JOSÉ
S2
ZUMBA
SONIA
ZUMBA
ALEX
ZUMBA
ALBERT
10:30 - 10:45 SC
ABDOMINAL 15'
ABDOMINAL 15'
10:30 - 11:15 S2
IOGA
JORDI
IOGA
MARIA JOSÉ
BODYPUMP
ALBERT
SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING JUNIOR
PAU HERNANDEZ
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
S1
GIM SUAU
MARIA JOSÉ
GAC 45'
ALBERT
10:30 - 11:20 S1
ZUMBA
ALBERT
S2
ESTIRAMENTS
MARIA JOSÉ
ESQUENA SANA
MARIA JOSÉ
10:45 - 11:30 S2
BODYPUMP
ALEX
S1
BODYPUMP
ALEX
11:30 - 12:15 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
SALA 4
IOGA JUNIOR
PAU HERNANDEZ
S2
DANSA DEL VENTRE
MARIA JOSÉ
11:30 - 12:20 S2
ESQUENA SANA
MARIA JOSÉ
BODY BALANCE
ALBERT
11:45 - 12:35 S2
ZUMBA
ALEX
12:30 - 13:15 PS
AIGUAGIM
SONIA
AIGUAGIM
AIGUAGIM
AIGUAGIM
LIDIA
SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
13:30 - 14:15 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
14:30 - 14:45 SC
ABDOMINAL 15'
ABDOMINAL 15'
ABDOMINAL 15'
ABDOMINAL 15'
ABDOMINAL 15'
14:30 - 15:15 SC
CYCLING
CYCLING VIRTUAL
14:30 - 15:20 S2
ZUMBA
BODYPUMP
15:30 - 16:15 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
S1
BODYPUMP
PAU MARTÍ
S2
IOGA
JORDI
15:30 - 16:20 S2
ZUMBA
IOGA
JORDI
16:30 - 17:15 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
16:45 - 17:30 PS
AIGUAGIM
ENRIQUE
AIGUAGIM
JOSE MARIA
AIGUAGIM
LIDIA
17:00 - 17:45 S2
GAC 45'
SARAIDA
BODYPUMP
SARAIDA
17:00 - 17:50 S2
ZUMBA
SARAIDA
IOGA
S1
BODY BALANCE
ALBERT
17:15 - 18:00 SALA 4
IOGA
JORDI
17:15 - 18:05 SALA 4
IOGA
JORDI
PILATES
JORDI
IOGA
JORDI
S1
ZUMBA
ALBERT
17:30 - 17:45 SC
ABDOMINAL 15'
ABDOMINAL 15'
ABDOMINAL 15'
ABDOMINAL 15'
ABDOMINAL 15'
17:30 - 18:15 SC
CYCLING VIRTUAL
18:00 - 18:45 S2
BODYPUMP
ALBERT
SC
CYCLING
ALBERT
CYCLING
MIGUEL
18:00 - 18:50 S2
ZUMBA
SARAIDA
ZUMBA
SARAIDA
BODY COMBAT
SARAIDA
18:15 - 19:00 SC
CYCLING
ALBERT
CYCLING
PAU MARTÍ
SALA 4
IOGA
JORDI
18:15 - 19:05 SALA 4
IOGA II
JORDI
IOGA II
JORDI
ESQUENA SANA
JORDI
S2
ZUMBA JUNIOR
SARAIDA
18:30 - 19:15 S1
GAC 45'
SARAIDA
BODYPUMP
ALBERT
SC
CYCLING VIRTUAL
18:30 - 19:20 S1
BODY BALANCE
ALBERT
19:00 - 19:45 SC
CYCLING
MIGUEL
CYCLING
MIGUEL
S2
BODYPUMP
SARAIDA
GAC 45'
SARAIDA
PS
AIGUAGIM
AIGUAGIM
LIDIA
AIGUAGIM
ENRIQUE
AIGUAGIM
CARLOS
19:00 - 19:50 S2
BODY COMBAT
ALBERT
ZUMBA
SARAIDA
19:15 - 20:00 SC
CYCLING VIRTUAL
SALA 4
IOGA JUNIOR
PAU HERNANDEZ
19:15 - 20:05 SALA 4
ESQUENA SANA
JORDI
ESTIRAMENTS
JORDI
PILATES
JORDI
S2
BODYPUMP
PAU MARTÍ
19:30 - 20:15 SC
CYCLING
ALBERT
CYCLING
MIGUEL
19:30 - 20:20 EXT
DUET CAMP
ALBERT
S2
ZUMBA
SARAIDA
S1
STEP
SARAIDA
19:45 - 20:30 EXT
DUET CAMP
20:00 - 20:45 S2
GAC 45'
BODYPUMP
SARAIDA
SC
CYCLING
ENRIQUE
PS
AIGUAGIM
SONIA
AIGUAGIM
AIGUAGIM
ENRIQUE
AIGUAGIM
CARLOS
20:00 - 20:50 SALA 4
IOGA
JORDI
20:30 - 21:20 S1
ZUMBA
SARAIDA

Horaris vàlids a partir de: 26/07/2021
* CEM La Plana - Duet Sports es reserva el dret de modificació d'aquest horari.
Alta
on-line
Tornar a inici